KATEDRA INFORMATYKI
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji naukowej pt. "Information Technologies: Theoretical and Applied Problems (ITTAP-2023) 2023", która jest organizowana przez Wydział Systemów Informatycznych i Inżynierii Oprogramowania Tarnopolskiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego (Ukraina) oraz Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej (Polska).
Nasza konferencja odbędzie się w formie online, co daje wszystkim zainteresowanym możliwość udziału bez względu na lokalizację.
Serdecznie zapraszamy zarówno naszych Pracowników, Doktorantów, jak i Studentów do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.
 
Terminy i ważne informacje:
Data konferencji: 22-24 listopada 2023
Link do strony konferencji: https://ittap.tntu.edu.ua/
 
Konferencja ITTAP-2023 to doskonała okazja do inspiracji, wymiany wiedzy i doświadczeń z dziedziny technologii informatycznych oraz do nawiązania kontaktów naukowych.
Niezależnie od tego, czy jesteście naukowcami, pracownikami naukowymi, czy studentami zainteresowanymi nowoczesnymi technologiami, ta konferencja jest dla Was doskonałą okazją do rozwoju w dziedzinie informatyki.
 
Prosimy o zapoznanie się z szczegółami na stronie konferencji. Tam znajdziecie informacje na temat rejestracji, programu konferencji oraz prelegentów.
Mamy nadzieję, że licznie do nas dołączycie i wspólnie stworzymy inspirującą i owocną przestrzeń do dyskusji i nauki.
 
Zapraszamy do udziału i dzielenia się tą wiadomością ze swoimi kolegami i koleżankami!
 
Bezpośredni link do programu konferencji: https://ittap.tntu.edu.ua/.../11/program_ITTAP-2023_1-1.pdf