KATEDRA INFORMATYKI
W imieniu profesora Serhija Lupenko z Katedry Informatyki serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji Information Technologies: Theoretical and Applied Problems (ITTAP-2023).

Konferencja odbędzie się w Tarnopolu, Ukraina w dniach od 22 do 24 listopada 2023.
Konferencja organizowana jest przez Wydział Systemów Informatycznych i Inżynierii Oprogramowania Tarnopolskiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego (Ukraina) oraz Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej (Polska).

Udział i publikacja są bezpłatne.

Materiały z ITTAP-2023 zostaną przesłane do CEUR-WS.org (ISSN 1613-0073) w celu publikacji online i zaplanowane do indeksowania w DBLP oraz Scopus & Web of Science (20 punktów).

Konferencja realizowana będzie w formule on-line.

Tematyka warsztatów, realizowanych w ramach ITTAP-2023 koncentruje się na teoretycznych i praktycznych (technicznych) problemach najnowszych badań i prac międzynarodowych naukowców i praktyków związanych z szeroko rozumianą technologią informacyjną, modelowaniem sygnałów i systemów oraz zastosowaniem technologii informatycznych w medycynie.
Warsztaty te dają możliwość wymiany nowych pomysłów, nawiązania relacji biznesowych lub badawczych oraz znalezienia globalnych partnerów do przyszłej współpracy.
Mamy nadzieję, że wyniki warsztatów wniosą znaczący wkład w rozwój technologii informatycznych na Ukrainie i w Polsce.
Link do strony konferencji: Konferencja ITTAP-2023

Termin składania referatów: do 11 września 2023 r
Zawiadomienie o przyjęciu: 23 października 2023 r
Termin nadsyłania prac camera ready paper: przed 6 listopada 2023 r
Czas trwania warsztatów: 22-24 listopada 2023 r