KATEDRA INFORMATYKI

Serdecznie zapraszamy na wykład, który poprowadzą Panowie Klaudiusz Kulig i Kamil Cur, nasi absolwenci kierunku informatyka. 

Gdzie? Politechnika Opolska, ul. Prószkowska 76, budynek 5, 2 piętro sala A
Kiedy? 24 listopada 2022 w godzinach 16:30 - 19:00.
Zapraszamy serdecznie - nie tylko studentów i nie tylko kierunku informatyka.
 
 

Klaudiusz Kulig

Programista i lider 12-osobowego zespołu w EIP Dynamics. Swoje doświadczenie zdobywa w projektach krajowych oraz zagranicznych. Magister inżynier kierunku informatycznego na Politechnice Opolskiej.
Swoją przygodę z NAV/BC rozpoczął w 2015 roku w firmie Softart z Opola gdzie pracował przy wsparciu oraz implementacji nowych rozwiązań. Od kwietnia 2016 swoją karierę związał z firmą JCommerce gdzie zajmował się tworzeniem nowych rozwiązań w zakresie integracji z interfejsami zewnętrznymi oraz upgrade’ami obiektów baz dla klientów zagranicznych. Od marca 2018 przeszedł do EIP S.A. odpowiadając za aktualizację spółek zagranicznych (m.in. Łotwa, Litwa, Chorwacja, Węgry, Estonia, Słowenia) na rzecz klienta Inter Cars, a od czerwca 2019 wspierał w rozwoju również klienta Ramirent.
W roku 2022 objął funkcję Dyrektora działu Research and Development w EIP Dynamics, gdzie odpowiada za politykę rozwoju produktów oraz rozwiązań dla Business Central i aplikacji powiązanych.

Kamil Cur

Programista w dziale rozwoju EIP Dynamics od 2020 roku. Inżynier kierunku informatycznego na Politechnice Opolskiej.
Brał udział w licznych projektach rozwojowych klientów krajowych jak i zagranicznych m.in. Inter Cars, Ramirent, Esco czy Booksy.