KATEDRA INFORMATYKI


Technologie, trendy, firmy, które upadają równie szybko jak powstają… W obecnych czasach być dobrym czasami już nie wystarcza…

Jaki jest kierunek rozwoju nowych technologii?

W które z nich warto inwestować swój czas, a które nie przetrwają technologicznego wyścigu zbrojeń?

Jakie kompetencje odróżniają pracowników dobrych od wybitnych i jak je rozwijać?

I wreszcie, co sprawi, że nasza praca ekspertów IT będzie nie do zastąpienia?

Na te i inne pytania dotyczące kompetencji przyszłości (szczególnie w branży IT) odpowiemy podczas webinaru.

Grzegorz Pyzel, Wiceprezes 7N w Polsce

Od ponad 15 lat związany z branżą IT. Obecnie pełni rolę Wiceprezesa 7N, gdzie odpowiada za rozwój firmy w Polsce. W pracy skupia się na budowaniu długoterminowych relacji z Konsultantami 7N oraz Klientami, dbając o pozytywne doświadczenia i emocje zarówno jednych jak i drugich. Z pasją zgłębia zagadnienie szczęścia w pracy.

Lubi sporty wodne, wyprawy rowerowe i narty zimą. Dodatkowo od kilku lat hobbystycznie zajmuje się wędzeniem ryb, warzyw i mięsa.

7N

Wywodząca się z Danii, międzynarodowa firma 7N zajmuje się kontraktowaniem, konsultingiem IT oraz budową i obsługą centrów kompetencyjnych. 7N to ponad 1500 wysokiej klasy specjalistów IT z zakresu rozwoju oprogramowania, analizy biznesowej, architektury systemowej, automatyzacji procesów, zarządzania projektami oraz zarządzania jakością IT w 8 krajach. W Polsce działa od 2005 r., gdzie współpracuje z ponad 1000 osób.